Kamery zwane monitoringiem to powszechny sposób ochrony naszego mienia. Idealnie pasują do kompleksowego systemu zabezpieczeń, a w połączeniu z alarmami, czujkami wewnętrznymi , zewnętrznymi , zbicia szyby, syreną, gwarantują nam najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Zajmujemy się montażem, instalacją oraz dostarczeniem elementów do monitoringu. Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru. Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Niewątpliwym jest, że sam już montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei, a już na pewno wystarcza do ich ujęcia. System ten pozwala wykryć przyczyny strat. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu lub firmie. Możemy szybko sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Najnowszym rozwiązaniem jest montaż kamer z czujnikiem ruchu, który nagrywa obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt. Nowoczesność przejawia się również w skompresowanych nagraniach ograniczając zużywaną powierzchnię dysku.

Każde zlecenie ustalane i realizowane jest indywidualnie od projektu i życzeń klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi i wskazówek niezbędnych dla wybranego przez Państwa monitoringu.

Zalety monitoringu można by wymieniać w nieskończoność. Pierwszą i najważniejszą cechą jest oczywiście bezpieczeństwo. Kamery monitoringu mogą w dzisiejszych czasach pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Są również odporne na działanie warunków atmosferycznych, działać mogą praktycznie zawsze i wszędzie. Dostęp do monitorowanych obiektów jest łatwy i bardzo szybko można z niego skorzystać. Dzięki niemu możemy zawsze i wszędzie kontrolować to co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu lub w otoczeniu obserwowanego obiektu.

Kamery monitoringu pozwalają więc nawet przeciętnemu obywatelowi dostrzec niebezpieczeństwo, które na niego czyha. Są one niezbędnym elementem całej sieci, w którym stanowią kluczową rolę. Pełnią funkcję prewencyjną i podglądową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową usługę montażu monitoringu. Wykorzystywane do tego kamery posiadają odpowiednie atesty niezawodności oraz gwarancji działania w najgorszych warunkach pogodowych. Używamy kamer wewnętrznych, jak i zewnętrznych w zależności od potrzeb i zamówienia. Jest to najwyższej klasy sprzęt odporny na działanie temperatur, pozwalający doświetlać słabo widoczny teren, estetyczny i zarazem dyskretny o wysokiej jakości obrazu.

Zamów montaż600 586 615
Wyślij wiadomośćbiuro@a-serwis.com.pl
Siedziba firmyParkowa 15, Ciechanowiec
Serwis 24h600 586 615