Współczesny dom może pomieścić nieskończoną ilość nowoczesnych rozwiązań. Jeśli każde z nich byłoby obsługiwane za pomocą innego pilota, trudno byłoby nad nimi zapanować, a pracujące oddzielnie urządzenia mogłyby zakłócać sobie pracę. System Inteligentny Dom integruje wszystkie istniejące w budynku urządzenia sprawiając, że komunikują się ze sobą i działają razem.

Technologia Inteligentny Dom pozwala na nowoczesne i zautomatyzowane sterowanie wieloma instalacjami w budynku i w jego otoczeniu. I tak na przykład, jednym kliknięciem na smartfonie możemy podkręcić ogrzewanie w swoim domu, włączyć lub wyłączyć oświetlenie bądź też zamknąć rolety antywłamaniowe.

Głównymi elementami struktury inteligentnego budynku są:

  • system zarządzania energią
  • ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja
  • ochrona i bezpieczeństwo
  • kontrola dostępu
  • ochrona przeciwpożarowa
  • sterowanie oświetleniem

Dzięki integracji nie potrzeba osobnego pilota do każdej instalacji. Systemy inteligentnego domu pozwalają nam zarządzać elektroniką i elektrycznością w naszym domu z każdego miejsca na świecie, w którym mamy dostęp do internetu. Domem można sterować za pomocą jednego urządzenia. Tę rolę może z powodzeniem pełnić smartfon z systemem Android, iPhone, tablet, iPad albo komputer przenośny. Intuicyjne i niezwykle proste sterowanie inteligentnym domem sprawia, że mogą z niego cieszyć się wszyscy domownicy.

Zamów montaż600 586 615
Wyślij wiadomośćbiuro@a-serwis.com.pl
Siedziba firmyParkowa 15, Ciechanowiec
Serwis 24h600 586 615