Nowoczesny system alarmowy to rozwiązanie, które pozwala zwiększyć bezpieczeństwo każdego obiektu bez względu na to, czy na myśli mamy domek letniskowy czy nowoczesny budynek biurowy bądź przemysłowy. By system alarmowy działał poprawnie, warto sięgnąć po uprzednio skompletowany przez profesjonalistów zestaw.

Zestawy systemów alarmowych są rozwiązaniami dostosowanymi do standardowych potrzeb obiektów. Decydując się na zakup i montaż zestawu, oszczędza się czas na kompletowaniu poszczególnych elementów, a jednocześnie minimalizują koszty zakupu.

Oferowane przez nas zestawy systemów alarmowych zawierają m.in. centralę alarmową, manipulator, czujki, a także sygnalizator optyczno-akustyczny, akumulator i obudowę. Polecamy również zestawy z pilotami do sterowania zdalnego, brelokami zbliżeniowymi oraz innymi akcesoriami, które zwiększą komfort użytkowania oraz zagwarantują maksimum bezpieczeństwa.

Proponujemy zarówno gotowe zestawy systemów alarmowych do zastosowań profesjonalnych np. w biurach, małych archiwach i kasach, jak i te, które przydatne będą np. w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych i w innych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem prywatnym.

Zamów montaż600 586 615
Wyślij wiadomośćbiuro@a-serwis.com.pl
Siedziba firmyParkowa 15, Ciechanowiec
Serwis 24h600 586 615