Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, montażem oraz dostarczaniem elementów do monitoringu dla klientów biznesowych jak i osób prywatnych.

Kamery zwane monitoringiem to powszechny sposób ochrony naszego mienia.Teraz jeszcze większe możliwości poprzez podgląd przez Internet lub telefon. W połączeniu z alarmami, gwarantują nam najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru. Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Niewątpliwym jest, to że już sam montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei. Na pewno jest już pomocny do ich ujęcia. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet za pomocą smartfonów, tabletów i inych urządzeń mobilnych. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu lub w firmie. Możemy zdalnie szybko sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Najnowszym rozwiązaniem jest montaż kamer z czujnikiem ruchu, który nagrywa obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt.

Wykonujemy:

  • Montaż kamer IP bardzo wysokiej rozdzielczości
  • Montaż kamer przemysłowych odpornych na warunki atmosferyczne
  • Instalacja monitoringu działającego w każdych warunkach oświetleniowych
  • Montaż kamer monitoringu odpornych na akty wandalizmu
  • Montaż monitoringu ze zdalnym podglądem on-line
Zamów montaż600 586 615
Wyślij wiadomośćbiuro@a-serwis.com.pl
Siedziba firmyParkowa 15, Ciechanowiec
Serwis 24h600 586 615