Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu nowoczesnych systemów przeciwpożarowych. System sygnalizacji pożaru składa się zwykle z urządzeń peryferyjnych, w tym czujek dymu, przycisków alarmowych, oraz central łączących poszczególne detektory oraz pozwalającą na odpowiednią reakcje obsługi obiektu.

Systemy P-Poż posiadają różny poziom komplikacji i dokładności we wskazaniu miejsca zadymienia czy też zagrożenia pożarowego. Jest to niezbędny element systemów przeciwpożarowych. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i innowacyjne technologie.
System sygnalizacji pożaru składa się z:

  • Czujek dymu
  • Przycisków alarmowych
  • Centrali sterowania systemem
  • Sygnalizatorów dźwiękowych i świetlnych

System P-Poż pozwala na odpowiednio wczesne ostrzeżenie osób przebywających w budynku o zagrożeniu pożarem i konieczności ewakuacji, a także błyskawicznie informuje właściwe służby o zaistniałych zdarzeniach.

Systemy oddymiania grawitacyjnego umożliwiają usuwanie dymów i gorących gazów pożarowych z budynku. Niezawodne, funkcjonalne w działaniu i wydajne systemy oczyszczania zadymienia znajdują się w naszym asortymencie. Oferujemy ich kompleksową dostawę oraz montaż. W skład systemów oddymiania grawitacyjnego wchodzą:

  • Dobór urządzeń i systemów detekcji gazu
  • Klapy oddymiające
  • Otwory napowietrzające
  • Kurtyny dymoweCzujki dymu
  • Przyciski oddymiania
  • Centrala oddymiająca.

Zastosowanie systemu oddymiania, pozwala na obniżenie temperatury w budynku, czego efektem jest ochrona konstrukcji obiektu oraz znajdującego się wewnątrz mienia, dodatkowo ułatwia działania PSP w prowadzeniu akcji gaśniczej. W naszych realizacjach stosujemy rozwiązania znanych producentów krajowych i zagranicznych.

Dźwiękowy System Ostrzegawczy (DSO) jest jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo w nowoczesnych budynkach i służy do rozgłaszania komunikatów słownych i dźwiękowych wykorzystywanych w sytuacjach zagrożenia. Dzięki zastosowaniu systemu DSO możliwe jest szybkie przekazanie komunikatów słownych, które ułatwiają ewakuację ludzi z obiektu w sytuacji kryzysowej.

Od niezawodności i sprawności działania DSO zależy powodzenie akcji ewakuacyjnej, dlatego najistotniejszą kwestią jest jakość instalacji kablowej, musi być ona wykonana z materiałów odpornych na wysokie temperatury, tak aby zagwarantować ciągłość pracy systemu nawet w czasie trwania pożaru.

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze mogą być także wykorzystywane do typowych funkcji komercyjnych tj. nadawanie muzyki w tle, transmisja reklam, informacje o promocjach czy nadawanie komunikatów informacyjnych kierowanych do określonych odbiorców.

Zamów montaż600 586 615
Wyślij wiadomośćbiuro@a-serwis.com.pl
Siedziba firmyParkowa 15, Ciechanowiec
Serwis 24h600 586 615